Hry o život: Prvé fotky  

Posted in

Nakrúcanie žrebovania je vraj v týchto dňoch už dokončené, a štáb sa pomaly presúva ku scénam z arény. A najhorúcejší kandidát? DuPont State Forest, ktorého niekoľko oblastí už vraj bolo pre návštevníkov uzavretých.
Predstaviteľom hlavných postáv bolo vraj zakázané poskytovať fanúšikom informácie, a štáb sa snaží od filmu udržať čo najviac zvedavých očí, no aj tak sa mu to úplne nedarí :-) Podľa všetkého je na zajtra pripravené nakrúcanie Katnissinho návratu do Dvanásteho obvodu a niekoľkých obvodových exteriérov.

Budova, pred ktorou sa odohráva žrebovanie

Sídelný vagón s uhlím

Pečať Sídla na zadnej strane vagóna

Na veľké potešenie fanúšikov vykĺzli na verejnosť aj prvé snímky hlavných postáv.

Katniss v modrých šatách

Prvý záblesk na Peetu

Gale

Prim

Effie - Elizabeth Banks si vraj odfarbila vlasy na ružovo :-)
A na záver, spolu s postavami sa objavili aj dve fotografie z natáčania - komparzisti (chlapci oddelene od dievčat) čakajú na žrebovanie.Tento príspevok ukončím novinkou, ktorá nám všetkým vyrazila dych. Lionsgate oficiálne vyhlásil, že celá séria Hier o život bude pozostávať z... štyroch filmov. Ugr. Doteraz síce nie je známe, či sa bude niektorá z častí deliť, alebo si producenti zmyslia spojiť druhé dva diely, ale verím, že nie som sama, koho táto správa viac znechutila, než nadchla.

This entry was posted on piatok, júna 03, 2011 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Prihlásiť na odber: Zverejniť komentáre (Atom) .

1 komentárov

zatial tto podla mna vyzera fajn :D

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...