Kouzelná knihovnička  

Posted in ,
Fotky sú vo vysokom rozlíšení, takže keď na ne kliknete, uvidíte na mäkkých väzbách každý záhyb.
Skutočne som zvedavá, ako bude vyzerať o rok - už teraz si neviem predstaviť, kam tie knihy budem dávať... :)

This entry was posted on piatok, decembra 30, 2011 and is filed under , . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Prihlásiť na odber: Zverejniť komentáre (Atom) .

11 komentárov

Tak toto je ozaj "malá" zbierka kníh :)
Závidím skoro všetkých Pratchettov a myslím, že som tam videla aj Zaklínača? Ja práve finišujem prvý diel a veľmi sa mi to páči.
A máš veľmi peknú poličku...ozaj sa mi tá knihovníčka páči - či už prázdna alebo plná :)

Tomu říkám pěkná knihovnička, i když, mi to kolem ní přijde takové prázdné, ale to je asi otázka toho, jak to má doma každý udělané :)

Mám strašne veľkú izbu, prerobili sme podkrovie a už nebolo peňazí na steny (konštrukcie, sadrokartón, farby... nehovoriac o dverách, ktoré sa nezdajú, ale sú drahé ako fras), takže bývam na celej ploche podkrovia (vyše 70m štvorcových) len s pár kusmi nábytku, posteľ, písací stolík, a dve takto zostavené nábytkové sady - je to snáď vidno, že každý ten kúsok je samostatne stojaci, dá sa zostaviť, ako chceš - ako na obrázku :) Preto to prázdno :)

A jop, Zaklínač tam je :) Už som ho čítala v tých starých bielych vydaniach, ale strašne dávno, takže teraz občas dokupujem a čítam znova :) Pratchett je moja životná srdcovka, ten nesmie chýbať :) :) :)

Ja som sa ku Zaklínačovi dostala len nedávno, ale veľmi sa mi páči, ja si ho nekupujem pretože kamarát si teraz začal kupovať celú sériu, tak keď dočíta daný diel putuje ku mne...ja som mu zas tak požičala Hunger Games :)

A bývať v takom obrovskom podkroví musí byť úžasné....už len vlastný vchod k tmou a máš svoj vlastný byt :)
70 metrov...myslím, že ani niektoré 3-izbové byty toľko nemajú :)

krása krása och prenádherná zbierka kníh Luu :) a máš tam dobré znamenia :) čo som si myslela že takmer nikto o tej knihe nevie :) asi si pekne odfotím aj svoju knihovníčku :) strašne sa mi páči tvoja, ja už nemám kde knihy dávať :( to volá po ikea a poličkách :D :D :D:D ktorá dobrá duša pôjde so mnou? :) máš ich uložené podla nejakého systému alebo ako ti príde? :)

No LUU... Ja mám tretinu z toho, čo ty... :) Gratulujem ku takej knižnici, ktorú máš... :)

Ja zase nemám ani tretinu toho, čo majú iní :) Ale nezáleží na veľkosti, skôr na obsahu a na tom, akú radosť z neho máte :)

Ukladám podľa sérií, ale tak, že podľa farieb, teda keď je svetlomodrá Drozdajka a v rovnakej farbe Triaška, tak musia ísť série vedľa seba :D :D Preto mám najväčší problém s tou, kde sú Metrá, Som číslo štyri, Nočný tieň etc... to volám Zbytková polička, sú tam tie, čo sa nehodia nikam inam :)

Luu to je krása :) a vôbec nevadí, že tam máš tak prázdno lebo to znamená, že máš kopec miesta na nové a nové knižky! ja si nemám kam poriadne dať nové veci niečo knižky :D a preto sú knižky (ani nemôžem povedať, že moje, lebo väčšinou sú to skôr naše) rozlezené po celom byte tak si to ani odfotiť nemôžem :D
podľa farby heeej? ja som si jedine dala dohromady jednu "fantasy-mágia" poličku kam sa mi zmestil Harry, Eragon všetky tri a Magyk všetkých 6 doterajších plus Endymion Spring... ale som na to patrične hrdá :D

ach tak :) ja som to mala podla vydavateľstiev, ale to bol riadny bordel v tom tak som to dala podla sérií, keby mám dať všetky čierne knihy pri seba, to by bolo :D už aj ja plánujem post do knihovničky, si ma navnadila na to :)

Oh, damn, prepáč tú fotku.xDD Ja si googlim a vravím si, že jee, toto sa mi akurát hodí.:D Už sa poučím.:D

Inak, geniálne knižnica. *__*

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...