Kto vyhral Ritmatika?  

Posted

Ak máte lajknutú moju FB stránku, mohli ste si všimnúť prebiehajúcej súťaže pod heslom Taste kriedy o jednu kópiu... tohoto: 


Ritmatik už dnes dorazí do kníhkupectiev - ale kto si ušetrí cestu von a dostane jednu kópiu rovno do schránky?

Každý, kto sa zúčastnil súťaže a napísal komentár, prečo sa na knihu teší, dostal papierik s vlastným menom a ritmatickým útvarom. A jedno je jasné - pri voľbe povolania som spravila dobre. Ritmatička by bola zo mňa mizerná.

Chvíľka napätia...

Jordanova obrana patrí medzi pokročilé obrazce, ktoré sa mnohí ritmatici stále zdráhajú vyučovať. Kresli sa jednoducho (haha!), dôležité je len správne načasovanie a schopnosť ovládať krieduchov.

A gratulujem víťazovi, od ktorého teraz očakávam FB správu alebo mail na ivacingelova@gmail.com s adresou, kam mu Ritmatika pošlem :)

Nevyhrali ste? Pozrite si FB album s fotkami, prečítajte ukážku, moje bezprostredné blahorečenie alebo recenziu a neváhajte - stojí za to dať tomu šancu! :)

This entry was posted on streda, apríla 30, 2014 . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Prihlásiť na odber: Zverejniť komentáre (Atom) .

2 komentárov

Gratulujem a závidím víťazovi.:) A super nápad urobiť to losovanie takto.:)

Taká spontánna idea :D No a nevyuži tie obrazce :3

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...