30. 4. 2011

Novinkovač (16. - 30. apríl 2011)

Kreslená Rose, kreslený Dimitri
Richelle Meadová exkluzívne poodhalila prvé stránky z grafického románu Vampire Academy. Kedysi dávno v prehistórií boli moje dojmy po odhalení obálky veľmi zmiešané (a to veľmi zle zmiešané), no musím uznať, že tento teaser ich celkom slušne poopravil. Kochajte sa -tu-.

Nie je všetko tak ako na prvý pohľad vyzerá...
Vravíte si aj vy, že ten cover Záblesku je absolútne nádherný? Že ten chlapec je úžasný a to dievča prekrásne? Tak si knihu dajte pred oči, a porovnajte s pôvodným obrázkom. Áno. Sú to poctivé, stopercentné... ženy :-D

...aj keď niekedy je to na ten prvý pohľad fakt zlé.
V Hrách o život sa zbláznili. Asi tak komentujem každý nový prírastok do hereckého osadenstva - zbláznili.

Judit niekde v hlbinách internetu vypátrala fantastické video, ktoré sumarizuje momentálny stav obsadenia. Pozrieť si ho môžte -tu-. Nakoľko v ňom ale pár postavičiek chýba, zamierte aj na nasledujúci obrázok, kde sa postupne doplňujú už obsadení súťažiaci. Začínam sa vzdávať nádeje, že mi obsadia aspoň jedného herca, ktorý sa blíži ku mojej predstave...

Knihy pre teba
Už nejakú tú dobu pripravovaný portál bux4u.sk sa konečne dostal verejného predstavenia. Čo na ňom nájdete? V príprave je databáza vydaných YAF kníh na Slovensku, informácie o autoroch, kvízy, recenzie a NOVINKY, veľa, veľa čerstvých noviniek. Veď, napokon, presvedčte sa sami. Bux4u.

Kniha za... 5€!? 5€!!?? 5€!!!???
Ďalší skvelý krok na poli e-kníh predviedlo vydavateľstvo Fragment, ktoré do e-sveta pustilo niekoľko veľmi obľúbených bestsellerov. Predurčenie, Blúdenie, Eragon či Upírske denníky za fantastické ceny od 4€ do 7€ - teda so zľavami okolo 50%. Presne takto si predstavujem ceny e-kníh u nás.

Ja versus blog versus zbohom škola
14. máj: prijímačky
16. - 19. máj - maturita (slovenčina, angličtina, španielčina, dejepis)
20. máj: Freizeit!!!

2 komentáre:

  1. super zhrňujúci príspevok... škola, prijímačky a matury - ty to zmákneš ľavou zadnou a pre prípad ešte aj budem držať palce :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. hodně štěstí u maturity :) Já si při matuře vytáhla z češtiny Cyrila a Metoděje a z angliny Na poště :) držím palce!!

    OdpovedaťOdstrániť

Copyright © 2015 LuuYA
| Distributed By Gooyaabi Templates