3. 6. 2011

Hry o život: Prvé fotky

Nakrúcanie žrebovania je vraj v týchto dňoch už dokončené, a štáb sa pomaly presúva ku scénam z arény. A najhorúcejší kandidát? DuPont State Forest, ktorého niekoľko oblastí už vraj bolo pre návštevníkov uzavretých.
Predstaviteľom hlavných postáv bolo vraj zakázané poskytovať fanúšikom informácie, a štáb sa snaží od filmu udržať čo najviac zvedavých očí, no aj tak sa mu to úplne nedarí :-) Podľa všetkého je na zajtra pripravené nakrúcanie Katnissinho návratu do Dvanásteho obvodu a niekoľkých obvodových exteriérov.

Budova, pred ktorou sa odohráva žrebovanie

Sídelný vagón s uhlím

Pečať Sídla na zadnej strane vagóna

Na veľké potešenie fanúšikov vykĺzli na verejnosť aj prvé snímky hlavných postáv.

Katniss v modrých šatách

Prvý záblesk na Peetu

Gale

Prim

Effie - Elizabeth Banks si vraj odfarbila vlasy na ružovo :-)
A na záver, spolu s postavami sa objavili aj dve fotografie z natáčania - komparzisti (chlapci oddelene od dievčat) čakajú na žrebovanie.Tento príspevok ukončím novinkou, ktorá nám všetkým vyrazila dych. Lionsgate oficiálne vyhlásil, že celá séria Hier o život bude pozostávať z... štyroch filmov. Ugr. Doteraz síce nie je známe, či sa bude niektorá z častí deliť, alebo si producenti zmyslia spojiť druhé dva diely, ale verím, že nie som sama, koho táto správa viac znechutila, než nadchla.

1 komentár:

Copyright © 2015 LuuYA
| Distributed By Gooyaabi Templates