17. 6. 2011

Novinkovač (1. - 16. jún 2011)

Vášnivá Lauren Kate
Pri príležitosti vydania tretieho pokračovania Padlých anjelov, Passion (Vášeň), usporiadala Lauren Kate sériu "hosťovských príspevkov" na niekoľko amerických blogov, a na jednom z nich zanechala tento zaujímavý odkaz. Dve extra scény, zápis z Danielovho denníka a prvé "tohtoživotné" stretnutie Luce s Arriane si môžete po anglicky prečítať -tu-.

Hunger Games a tak...
Z natáčania sa zatiaľ síce žiadne nové info nehlási, ale vo fandome sa o ňom živo diskutuje. Fanúšikovia rozoberajú otázky potenciálnych zvratov a úspešnosti, a americký Scholastic (domáce vydavateľstvo) nelení, a ohlasuje knižnú re-edíciu. Produkcia vyhlásila casting na komparzistov, takže ak bývate v oblasti, kde natáčanie prebieha, a extravagantný účes alebo pírsing, prihláste sa.
A popri tom si vychutnajte prvý oficiálny teaser poster.

What the hell is Pottermore?
Tak takto nejako sa v rôznych jazykových variáciach krútia myšlienky každého Potterovského fanúšika. A čo za to môže? Toto. Nemalo by sa vraj jednať o ďalšiu knihu (zdôrazňujem - vraj), a teórií je hromada (od očakávaného vydania kníh v e-formáte až po sociálnu sieť), ale čo sa skrýva za tajomnou webstránkou a čo také nám chce J.K.R. oznámiť, sa podľa countdownu dozvieme 23. júna.

Vysoko budeme očakávať...
Vysoko budeme očakávať niekoľko úplne úžasných noviniek. Nápoveda - naozaj svetoznámych noviniek, ktoré potešia všetkých fanúšikov dystopických dobrodružstiev.

Ja versus blog versus Kde je môj voľný čas???
Človek by povedal, že keď už mesiac prázdninuje, mal by mať sladké voľno, ale nie, opäť som sa nechala nachytať reklamou :-)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Copyright © 2015 LuuYA
| Distributed By Gooyaabi Templates