4. 10. 2014

5 dôvodov, prečo bude niekto z vás rád, že vyhral Sabriel!

Je dobojované!


Do súťaže sa vás zapojilo obdivuhodné množstvo, čo ma fantasticky teší :D A že sa pri súťažení oplatilo urobiť viac, ako len odkliknúť súťažný vstup, sa vyplatilo Dade, ktorú Rafflecopter vylosoval na základe jej odpovede na otázku z čítania ukážky!

a Rafflecopter giveaway

Ak ste aj nevyhrali, nezúfajte - alebo si spríjemnite zúfanie tým, že si knihu kúpite alebo požičiate v knižnici. Dám vám 5 dobrých dôvodov, prečo je to dobrý nápad:

1. Hlavná hrdinka:

Myslela si to aspoň dovtedy, kým nespočinula zrakom na drevenom mládencovi. Nič sa na ňom nezmenilo, ešte vždy bol vytesaný z dreva - iba cítila, ako v ňom tlie živá duša.
"Bozk," prehovoril ospalo Mačiak. "Postačil by aj dych, samozrejme. Ale už je načase, aby si začala niekoho bozkávať, nemyslíš?
"Stačí, ak naňho dýchnem?" opýtala sa. Nechcela len tak začať bozkávať každého dreveného muža, ktorého stretne. Bozk by bol príliš odvážny. Čo keby si ho pamätal a vyvodil z neho ktovieaké závery?

2. Hovoriace zvieratká - skoro ako v Disneyovkách, ale sarkastickejšie.
3. A medzi nami, v Disneylovkách nebýva ani toľko mŕtvol.
4. Pretože tu sú za hrdinov NEKROMANTI - a nekromanti sú tí DOBRÍ!
5. V tomto magickom svete je totiž všetko úplne nečakane, originálne a nezvyčajne nahlavu.

Gratulujem víťazovi a všetkým vám želám šťastné čítanie!

3 komentáre:

  1. Gratulujem, závidím a dúfam, že sa ku knihe čoskoro dostanem.:D (Zvieratká! Hovoriace! Sarkastické! Aww.)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Hmm, gratulujem! :) Ja som si knihu objednala už dávno, aj keď som bola do súťaže zapojená (pri tom čísle vstupov som si bola na 99,9% istá, že neuspejem :D). V pondelok ju už budem mať domkáá a mám o ďalších 5 dôvodov, prečo sa na pondelok tešiť :D :D

    OdpovedaťOdstrániť

Copyright © 2015 LuuYA
| Distributed By Gooyaabi Templates